Nawet Karnowski wszedł w korkociąg histerii? Sprawa z Kuchcińskim ciągnie PiS na dno

Samolot przyspieszy upadek Kaczyńskiego. Nikt nie ma już wątpliwości, że arogancja układu władzy nie zna granic a wykorzystywanie luksusowego rządowego samolotu odrzutowego jak prywatnej taksówki, rozwścieczyło miliony ciężko pracujących Polaków.

Jeśli już nawet Michał Karnowski pisze o problemach PiS, to sprawa jest poważna. Można powiedzieć, że układ władzy wpadł w korkociąg histerii, bo nagle pojawiła się perspektywa utraty wpływów i pieniędzy. Wszystko za sprawą zachłannego marszałka, drugiej osoby w państwie i jego kłamstw.

Reklamy

wPolityce pisze o nadużyciach władzy – coś się tam mocno sypie. „Temu obozowi wolno mniej, bo więcej obiecywał” – pisze Karnowski. „Sprawa jest poważna, zainteresowanie opinii publicznej wyraźne” – dodaje. W tym miejscu wypada sięz nim z godzić.

Takie stwierdzenia musza wywoływać szok części co bardziej zatwardziałych partyjnych pisowskich dołów i przyspieszą nieunikniony proces erozji PiS, Solidarnej Polski i Polski Razem. „Zjednoczona” prawica jest dzisiaj zlepkiem ludzi bez idei, którzy realizują hasło „Teraz K… My” bez żadnych hamulców moralnych. Ryba psuje się od głowy panie Karnowski, warto by pan poczytał swoje teksty sprzed kilku lat, gdy PiS był w opozycji.

 

źródło: wPolityce.pl