Seryjny samobójca istnieje?

Podwładni Zbigniewa Ziobry od początku twierdzili, że Dawid „Cygan” Kostecki, który ujawnił udział służb w aferze podkarpackiej popełnił samobójstwo. Nie chciano prowadzić kolejnych sekcji zwłok, a ciało boksera miało spocząć w grobie w sobotę.

Wersja o samobójstwie, forsowana przez podwładnych polityków PiS właśnie legła w gruzach. „Gazeta Wyborcza” opublikowała ukrywane wyniki oględzin zwłok Kosteckiego. Okazuje się, że na głowie Kosteckiego odkryto dwa nakłucia, które mogły powstać w trakcie wstrzykiwania mu środka odurzającego.

Kostecki miał wiedzę na temat polityków-pedofili korzystających z usług nieletnich prostytutek w agencjach na Podkarpaciu. Według zeznań byłego już funkcjonariusza CBA jednym z nich miał być Marek Kuchciński, do niedawna marszałek Sejmu.

Źródło: Gazeta Wyborcza

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Radekjarka kotAdamIwonaKaja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KUBA
Gość
KUBA

Oj tam, po prostu przwoził znajomych na dziw ki. Chciał byc dobrym kumolem, a od razu to na niego spadają całe oskarżenia. A przecież on był tylko marszałkiem….
A może to j. Kaczynski finansował mu te podróże na dzi wki za nasze publiczne pie iądze, tak samo jak za nasze publiczne pieniadze sam sobie latał za miliony policyjnyn helikopterem na miesięcznie śmierci brata. A przypomnę, że zwykłym posłom, czyli także Kaczyńskiemu, który tylko zwykłym posłem jest, nie przysługuje finansowanie lotów helikopterami, nawet w celach służbowch. Czekam na upublicznienie faktur jakie Kaczyński zapłacił za ten kilku godzinny lot helikopterem.

Krystyna
Gość
Krystyna

To jest prawdopodony scenariusz, odurzony i zamordowany.

Krystyna
Gość
Krystyna

To brzmi prawdopodobnie.

Iza
Gość
Iza

W obecnej sytuacji Wyborcza chyba nie ośmieliłaby się publikować fake newsa, zbyt niebezpieczne dla nich. Więc jeśli to prawda…

Kaja
Gość
Kaja

Od razu wiedziałam ,że to nie śmierć samobójcza…. Echhh

Radek
Gość
Radek

Nie pozwolą by prawda ujżała światło.

Iwona
Gość
Iwona

I kto za to teraz odpowie>?

jarka kot
Gość
jarka kot

przyszlismy ci zrobic samobójstwo..

Adam
Gość
Adam

nie on pierwszy nie ostatni popełni samobójstwo w piątek