Nie tylko Marek Kuchciński korzystał z luksusowych środków transportu na koszt państwa. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński również latał nowoczesnym śmigłowcem w prywatnych sprawach. Ujawnił to niechcący Joachim Brudziński. Prezes PiS leciał między innymi ze Świnoujścia do Krakowa, na Wawel.

W czasie, gdy Kaczyński używał śmigłowca, Policja nie mogła używać go do swoich normalnych zadań. Nic dziwnego, że sprawa wzbudziła wiele komentarzy. „Kim on jest, że lata sobie helikopterem do zadań specjalnych i to za nasze pieniądze???” – pytają internauci. „Gdzie mogę znalezć informacje n.t.kosztów (faktura) wynajęcie tego helikoptera dla  Kaczyńskiego?” – to kolejne pytanie, na które Brudziński nie odpowiedział.

Jarosław Kaczyński nie pełni w państwie żadnej funkcji. Przelot tym śmigłowcem mu się zdecydowanie nie należał.

źródło: Fakt

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
JKKBarbaraZanetaZenonElzbieta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

To dlatego według Kaczyńskiego Kuchcinski nie złamał prawa. Taka to dobra zmiana

Elzbieta
Gość
Elzbieta

Czekamy na obliczenia, na ile p. Kaczyński okradł budżet państwa, czyli obywateli, i kiedy zwróci te kwoty tam, skąd je ukradł, nie na Caritas ( z odliczeniem podatkowym)

Barbara
Gość
Barbara

Zdaje się że jak obliczył te i poprzednie naciąganie społeczeństwa to można będzie wybudować nie tylko most przez Wisłę ale dodatkowo że 2 domy spokojnej starości

marek
Gość
marek

a ja bym też chciał polatać helikopterem na koszt państwa

JKK
Gość
JKK

To lataj!

Radwanowiec
Gość
Radwanowiec

To bardzo dziwne,bo ten PALANT,BOI SIĘ SAMOLOTÓW,chyba,że nad nim czuwał DIABEŁ.

Zenon
Gość
Zenon

> Kaczor to =Boss Który – Durnie Uznawają za = HERODA ?-CZY ZAWŁASZCZYŁ – ZA SWOJE – TO BIZANCJUM – FOLWARK =POLSKI .

Barbara
Gość
Barbara

Pytacie co o tym myślę? Jest to wiecej jak hamstwo i toż podwójnym wydaniu, byle jaki kmiotek ,który zasiadł na trochę wyższym stopniu zaraz mu woda sodowa i duży palec urósł a w głowie zaświtał królewski chęć rządzenia i to durnego na styl dawnego PZPR czy to nie przypadkiem syndrom zepsutego młodzieńczego wieku?

tomasz
Gość
tomasz

ma ta sens jeszcze by mial stluczke w samochodzie i kto by to g….o miał sprzątać. A skąd sie wziął śmigłowiec w Świnoujściu. przyleciał z Warszawy?

Zaneta
Gość
Zaneta

Może Pan Selim zajmie się lotami swego pryncypała, bo Premier Tusk jak napisał były Rzecznik Lotu latal samolotami rejsowymi ,które posłom się należą i co Pan na to Panie Selim -sprawiedliwy i naczej?

Barbara
Gość
Barbara

Tylko ten swoim bez pana tego nie chce widzieć ,ich Boss zabrał im okulary a założyć kazał tylko te, którymi on steruje Dziwi mnie jedno stare chłopy a takie głupie jak mlode sztubaki