Konfederacja o problemach alkoholowych nowego szefa MSWiA. Braun proponuje badania alkomatem [Wideo]

Człowiek-wódka?

– Wyrazy współczucia dla wszystkich lojalnych funkcjonariuszy, dobrych oficerów, którzy przysięgali wierność Rzeczpospolitej, a nie temu, czy owemu ministrowi, który przez spory kawał każdego tygodnia pozostaje, jak wieść niesie, w stanie niepełnych kwalifikacji do podejmowania decyzji, od których zależy bezpieczeństwo nasz wszystkich. Skoro takie już są tu (w Sejmie – red.) rygory dla prasy, to może państwo podejmiecie taką propozycję (…) np. dmuchnięcie w alkomat dla każdego ministra, kiedy rano zasiada za swoim biurkiem – powiedział lider Konfederacji Grzegorz Braun, komentując nominację Mariusza Kamińskiego na szefa MSWiA.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W przeszłości dziwne zachowania ministra opisywali jego znajomi. Jeden wspominał, że Kamiński pijany potrafił chodzić na czworakach i całował się z psem.

Źródło: YouTube Konfederacja