„Panie Marszałku, to ja podpisałem w 2013 umowę na zakup czołgów Leopardów 2A5, które Pan fotografuje. Jedyne co kupił PiS przez 4 lata to samoloty VIP. Proszę o zdjęcie pana Kuchcińskiego z rodziną na pokładzie. Gwizdy Ślązaków na prywatę PiS gwarantowane.” – napisał Tomasz Siemoniak w reakcji na absurdalny wpis Ryszarda Terleckiego.

Terlecki pisał o tym, że w czasie parady wojskowej na Śląsku nie widział opozycji. Zapomniał jednak o tym, że PiS nie ma żadnych sukcesów w zakupie sprzętu wojskowego. Wszystko co pokazał na paradzie na Śląsku kupili dla Polski… poprzednicy z PSL i PO.

Reklamy

„Gdyby PiS chciał się chwalić swoimi zakupami dla wojska, to w paradzie na Śląsku wziąłby udział tylko luksusowy rządowy Gulfstream” – skomentował to jeden z internautów.

Słowa Terleckiego ostro skomentował też major Aleksander Szczęsny: „Wiele się panu w tej pańskiej głowie wydaje panie marszałku. Czas się leczyć z nienawiści do własnego Narodu. Totalna jest tylko pańska nienawiść, podłość, arogancja, buta, chamstwo, kłamstwa i oszustwa. Jest pan podłym człowiekiem…” – napisał major.

źródło/fot: Twitter

Poprzedni artykułOdwaga, szczerość i zaangażowanie w obronę niepodległości 99 lat temu. Wincenty Witos powinien być wzorem dla nas wszystkich!
Następny artykułNawet pisowski hejter ostro krytykuje Dudę. „Banały powiedziane bez przekonania”