„Na czele MSWiA stanął praktykujący alkoholik”. Grzegorz Braun o alkoholizmie Mariusza Kamińskiego [Wideo]

Człowiek-wódka.

– Na czele MSWiA stanął praktykujący alkoholik. (…) Pan Kamiński, rzucony na dwa miesiące przed wyborami na ten jakże odpowiedzialny odcinek, nie wiem czy może tam zadbać o czyjekolwiek bezpieczeństwo. Żeby się sam nie potknął, poślizgnął, jak już zdarza mu się chodzić na czworakach to żeby nie zderzył się z jakąś framugą – stwierdził lider Konfederacji Grzegorz Braun.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Krótko mówiąc – najlepszego zdrowia życzę, ale jeśli pan minister do czegoś się nadaje, oczywiście w tym czasie, kiedy w ogóle jest zdolny do pełnienia swych ministerialnych obowiązków, to obawiam się, że może to być nie wyjaśnianie takich tajemnic jak obecność, lub nieobecność marszałka Kuchcińskiego na taśmach zdeponowanych gdzieś na Ukrainie; nie przyczyny powstania dwóch drobnych nakłuć na karku (…) zmarłego ex-boksera; nie los nieszczęsnego Brunona Kwietnia wkręconego w prowokację antyterrorystyczną; pan minister Kamiński w swym stanie nadaje się tylko i aż do szukania haków – dodał Braun.

Źródło: YouTube Grzegorz Braun