Czy już wkrótce w Polsce środki antykoncepcyjne zostaną zakazane a każda Polka będzie musiała urodzić przynajmniej trójkę dzieci? Na szczęście na razie tak nie jest, ale Polska właśnie zwyciężyła konkurs na zacofanie – stanęliśmy na szczycie niechlubnego rankingu-jesteśmy na ostatnim miejscu który ocenia dostęp do antykoncepcji.

W 2018 roku mieliśmy za sobą Bułgarię i Białoruś. Teraz Polki mają najtrudniejszy dostęp do antykoncepcji ze wszystkich Europejek – informują internauci.

 

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WłodekWiesław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Włodek
Gość
Włodek

Jeżeli Pis stworzy warunki do urodzenia i BEZPIECZNEGO wychowania 3 dzieci to jest to bardzo mądre posunięcie bo Polska się liczebnie kurczy…..Co znaczy słowo BEZPIECZNEGO ? Od urodzenia dziecko jest torturowane przez system .1 pępowina jest za szybko odcinana .2 natychmiastowe mycie ciała i zakrapianie oczu to początek chorób skórnych i oczu.3 szczepienie w okresie kiedy jeszcze układ immunologiczny nie zastartował to największy błąd lub celowy ….Wszyscy zapomnieli że matka ale ta świadoma cierpi katusze widząc jak jej dziecko dostaje do krwioobiegu coś po czym może mieć nopy .Ilość szczepionek w stosunku do kilku kilogramów ciała dziecka jest przerażająca a… Czytaj więcej »

Wiesław
Gość
Wiesław

I bardzo dobrze, czyli jesteśmy na pierwszym do normalności a nie rozwiązłości