Trolle z TVP.

Magazyn „Press” opublikował zapisy rozmów pracowników państwowej telewizji z szefową trolli ministerstwa sprawiedliwości. Wśród pracowników TVP, którzy poszli na współpracę z „Emi” lub podawali do siebie prywatny kontakt był m.in. Przemysław Wenerski. – Wenerski podał też Emilii datę emisji materiału o sędzim Gąciarku. Kiedy kobieta upubliczniła tę informację na Twitterze, poprosił ją o skasowanie tweeta. „Taki publiczny komunikat zrodzi nieuprawnione 😉 sugestie o inspiracji…” – argumentował Wenerski – opisuje „Press”.

Innym pracownikiem TVP współpracującym z szefową trolli był Michał Rachoń. – Emilia podesłała Rachoniowi zdjęcie oświadczenia o rezygnacji z członkostwa w stowarzyszeniu, jakie „masowo” mieli składać członkowie Iustitii. Rachoń odpisał: „mocne! Proszę nie rozsyłać. Zrobimy to w programie”. Dopytywał Emilię o kogoś, kto zgodzi się potwierdzić oświadczenia. 23 marca Emilia napisała, że sędzia Maciej Mitera z nowej Krajowej Rady Sądownictwa, nowy prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieście jest chętny na wywiad. Mitera pojawił się w programie „Minęła dwudziesta” 29 marca 2018 roku i opowiadał o oświadczeniach o rezygnacji członków Iustitii. Z Michałem Rachoniem nie udało się nam skontaktować – czytamy w reportażu „Press”.

Magazyn „Press” opublikował też rozmowy „Emi” z Michałem Adamczykiem (ten odsyłał ją do Samuela Pereiry i Sławomira Cenckiewicza i Dawida Wildsteina), prowadzącym „Wiadomości” i Jackiem Łęskim. Ten drugi deklarował, że jest „chętny do współpracy”.

Magazyn opublikował również pełen zapis rozmowy „Emi” z Wojciechem Biedroniem z tygodnika braci Karnowskich.

Cały reportaż i zdjęcia czatów dostępne na stronie magazynu „Press”.

Źródło: Magazyn „Press”

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
minea Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
minea
Gość
minea

Urocze.To ma być ta nasza nowa elita?Chyba jednak nie,bo lepiej z mądrym zgubić,niż z kimś z tej elity cokolwiek znależć.Szkodniki i gówniarze.No ale czują sie wybitni po okradzeniu podatników.