Okazuje się, że główna podejrzana w aferze inowrocławskiej, Małgorzata S, kandydowała do Europarlamentu z list PiS. „50 lat, mężatka, od 7 lat prowadzi małe przedsiębiorstwo w branży gastronomicznej-noclegowej, które jest perełką Korytkowa” – czytamy na jej ulotce. „W Europarlamencie chce walczyć o zakłady pracy i rodzinę” – to z kolei znalazło się w jej programie. Sama o sobie mówiła, że jest doświadczona, aktywna i… przedsiębiorcza.

Na jednej liście znalazła się między innymi z Kosmą Złotowskim, zawodowym politykiem PiS, europosłem. Lokalne struktury PiS dzisiaj nie chcą już pamiętać o pani Małgorzacie, ale materiały pozostały. Dzisiaj ci ludzie pełnią ważne funkcje w administracji rządowej w regionie kujawsko-pomorskim.

Małgorzata S. wystawiała inowrocławskiemu ratuszowi faktury za niewykonane usługi. I co ciekawe, faktury akceptowała… Akceptowała Agnieszka Ch., urzędniczka inowrocławskiego magistratu, a zarazem koleżanka Małgorzaty S. z partii!

źródło: Twitter

 

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
EdekJanaGreemarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jana
Gość
Jana

Czy ta kobieta może jeszcze spojrzeć w lustro? Powinna schować się że wstydu do mysiej dziury… Ale oni wstydu nie mają…

Gree
Gość
Gree

No przedsiębiorcza, podobnie jak jej koledzy i koleżanki z partii – wie, że największe i najlepsze lody kręci się na publicznych słomianych „inwestycjach”.

marek
Gość
marek

jak się daje tak się kraje

Edek
Gość
Edek

??? Przyzwolenie na zlodziejstwo?!
Czyli , idąc tym tokiem myślenia, jak wsiadasz do tramwaju w tloczku i rąbną ci portfel to jest ok?!