Bohaterka afery w Inowrocławiu kandydowała z PiS do Europarlamentu!

Okazuje się, że główna podejrzana w aferze inowrocławskiej, Małgorzata S, kandydowała do Europarlamentu z list PiS. “50 lat, mężatka, od 7 lat prowadzi małe przedsiębiorstwo w branży gastronomicznej-noclegowej, które jest perełką Korytkowa” – czytamy na jej ulotce. “W Europarlamencie chce walczyć o zakłady pracy i rodzinę” – to z kolei znalazło się w jej programie. Sama o sobie mówiła, że jest doświadczona, aktywna i… przedsiębiorcza.

Na jednej liście znalazła się między innymi z Kosmą Złotowskim, zawodowym politykiem PiS, europosłem. Lokalne struktury PiS dzisiaj nie chcą już pamiętać o pani Małgorzacie, ale materiały pozostały. Dzisiaj ci ludzie pełnią ważne funkcje w administracji rządowej w regionie kujawsko-pomorskim.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Małgorzata S. wystawiała inowrocławskiemu ratuszowi faktury za niewykonane usługi. I co ciekawe, faktury akceptowała… Akceptowała Agnieszka Ch., urzędniczka inowrocławskiego magistratu, a zarazem koleżanka Małgorzaty S. z partii!

źródło: Twitter