Okazuje się, że główna podejrzana w aferze inowrocławskiej, Małgorzata S, kandydowała do Europarlamentu z list PiS. “50 lat, mężatka, od 7 lat prowadzi małe przedsiębiorstwo w branży gastronomicznej-noclegowej, które jest perełką Korytkowa” – czytamy na jej ulotce. “W Europarlamencie chce walczyć o zakłady pracy i rodzinę” – to z kolei znalazło się w jej programie. Sama o sobie mówiła, że jest doświadczona, aktywna i… przedsiębiorcza.

Na jednej liście znalazła się między innymi z Kosmą Złotowskim, zawodowym politykiem PiS, europosłem. Lokalne struktury PiS dzisiaj nie chcą już pamiętać o pani Małgorzacie, ale materiały pozostały. Dzisiaj ci ludzie pełnią ważne funkcje w administracji rządowej w regionie kujawsko-pomorskim.

Reklamy

Małgorzata S. wystawiała inowrocławskiemu ratuszowi faktury za niewykonane usługi. I co ciekawe, faktury akceptowała… Akceptowała Agnieszka Ch., urzędniczka inowrocławskiego magistratu, a zarazem koleżanka Małgorzaty S. z partii!

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułMokry kapiszon Kaczyńskiego: minęło 1200 dni od audytu PiS przeciwko rządom PSL i PO.
Następny artykułRolnicy wściekli na Morawieckiego. Miał być skup interwencyjny a premier wzywa ich do tworzenia grup producenckich