Ostry komentarz znanego profesora. “Ziobro należy do absolutnej czołówki najbardziej niemoralnych ludzi w obozie PIS”

“Moim zdaniem Ziobro należy do absolutnej czołówki najbardziej niemoralnych ludzi w obozie PIS: notoryczne klamstwa,skrajna bezczelność, brak empatii,totalna partyjność-przeciwieństwo bezstronności.I taki człowiek oglasza kodeks etyki dla sędziów! To obraza inteligencji Polaków!” – tak aferę w Ministerstwie Sprawiedliwości skomentował profesor Balcerowicz.

Chodzi o sprawę zorganizowanej grupy z udziałem wiceministra Łukasza Piebiaka i sędziów mianowanych lub awansowanych przez Ziobrę, atakującej innych sędziów przy pomocy pomówień, nielegalnie udostępnianych dokumentów oraz poufnych informacji przekazywanych z Ministerstwa Sprawiedliwości. Ta akcja nękania przybierała bardzo różne formy i miała miejsce w internecie. Informacje były w porozumieniu wykorzystywane przez dziennikarzy telewizji publicznej, którzy mieli świadomość skąd pochodzą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Afera wywołała oburzenie nie tylko w Polsce. Amerykańskie media wzywają do odwołania wizyty Donalda Trumpa w Polsce.

źródło: Twitter