„Za rządów PiS coraz więcej Polaków wyjeżdża z kraju. 2 mln 540 tys. mieszkańców Polski przybywało czasowo poza granicami naszego kraju na koniec 2017 czyli o 25 tys. więcej niż w 2016 (2 mln 515 tys.) i 143 tys. więcej niż w 2015 (2 mln 397 tys.)” – ujawniła Alicja Defratyka w reakcji na propagandowe kłamstwa układu władzy.

Zjawisko emigracji jest wielkim problemem dla Polski, bo wyjeżdżają stąd ludzie odważni, przedsiębiorczy i bardzo krajowi potrzebni. Narasta też nowe zjawisko – emigracja firm. Kolejne spółki i firmy są w Polsce zamykane, przedsiębiorcy przenoszą się do Czech, na Słowację czy do Niemiec. Dlaczego wyjeżdżają? Do wyższych zarobków, niższych podatków i stabilnego systemu prawnego.

PiS doprowadził do sytuacji, w której z roku na rok wyjeżdża więcej ludzi. „Po owocach ich poznacie” mówi pismo. Na razie owoce są bardzo gorzkie.

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
minea Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
minea
Gość
minea

Powoli.powoli w miarę jak prawda o pisich „rządach” będzie wychodziła na jaw wyjadą wszyscy,którzy tylko będą mogli.Kto chce żyć w państwie mafijnym,gdzie nie można na wiele liczyć,jak samemu się do bandy nie należy…