Służba zdrowia upada na naszych oczach. Dramat pacjentów, dwa ważne oddziały szpitala na Śląsku przestają działać.

Tak PiS dba o pacjentów. Zgodę na zawieszenie działania oddziału neurologicznego oraz udarowego szpitala w Rudzie Śląskiej wydał… wojewoda śląski a więc przedstawiciel rządu. Szpital musiał zawiesić działanie oddziałów z powodu braku personelu. Nie ma kto nas leczyć – komentują pacjenci.

Tymczasem w wielu szpitalach w Polsce nie ma już miejsc na oddziałach i pacjenci muszą przebywać na… korytarzach. “Tak złej sytuacji w służbie zdrowia nie było nigdy” – komentowała niedawno sprawę jedna z dyrektor szpitali w radiu TOK FM. “W związku z brakiem lekarzy Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej zawiesi od 1 września działalność oddziałów neurologicznego i udarowego” – czytamy w komunikacie szpitala. Oddziały nie będą pracować od 1 września 2019 r. do 30 listopada 2019 r.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem Jarosław Kaczyński i jego partyjni akoloci twierdzą, że w Polsce jest wspaniale.

źródło: RMF FM