W internecie pojawiło się nagranie, na którym autor ostro krytykuje Zbigniewa Ziobro za nieprzestrzeganie 10 przykazań Bożych. “Ja wczoraj słyszę, że jeden z wiceministrów pana Ziobry ohydnie mówi, że będzie pisał kodeks etyczny dla sędziów. Ludzie jaki kodeks etyczny dla sędziów?! Ten kodeks został napisany tysiące lat temu. Ten kodeks nazywa się 10 przykazań Bożych.” – mówi autor nagrania.

“Panie ministrze Ziobro. Pan, jak i większość pana rządu, co chwile pląsa w Toruniu. Pląsacie przed ohydnym wizerunkiem waszego guru wyznaniowego. Skoro jesteście tam tak często, to pamiętacie co to jest 10 przykazań Bożych. Panie ministrze, wystarczy przestrzegać kilku z nich!” – mówi komentator.

“Jedno z tych przykazań – siódme – mówi nie kradnij. Piąte mówi nie zabijaj. No i jest jeszcze jedno , ósme, które najlepiej pasuje do obecnej sytuacji. Nie mów fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu.” – dodaje.

Reklamy

“Pan minister Piebiak, który był prawdą ręką ministra Ziobro, powinien doskonale wiedzieć, bo tez na pewno był i na Jasnej Górze i był u ojca Rydzyka i pląsał z wami w tym hipnotycznym stanie, więc powinien wiedzieć. I panie ministrze, wystarczy te trzy rzeczy mieć zawsze przed sobą”.

Poprzedni artykułChcieliście socjalistów u władzy? Czekają nas podwyżki cen prądu i alkoholu oraz papierosów
Następny artykułKoalicja Polska podpisała Pakt dla Przedsiębiorców. To realna pomoc i wsparcie dla firm!