Jak PiS traktuje bohaterów.

Kapitan Tadeusz Wrona który osiem lat temu uratował 220 pasażerów boeinga 767, został zwolniony z pracy w PLL LOT. Państwową spółką kierują ludzi PiS. Pełnomocnik kapitana Wrony Antoni Kania-Sieniawski zapowiada, że będzie się on ubiegał o odszkodowanie.

Na początku roku kapitan Wrona poszedł na zwolnienie lekarskie i przeszedł operację. Kiedy wrócił do pracy, dowiedział się, że ponieważ kończy 65 lat i zgodnie z unijnymi przepisami nie może pilotować dużych samolotów, został zwolniony. Mimo, że w jego obowiązkach było nie tylko kierowanie samolotami, ale także inne obowiązki naziemne.

Źródło: TVN / Gazeta Wyborcza

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
vosckrzysztofDawidOlaDAREK Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DAREK
Gość
DAREK

PRZECZYTAJ I POMYŚL……….Nie do uwierzenia. Kilkunastu ludzi przy pomocy kłamstw rozjechało Polską demokrację. To żadni intelektualiści, wybitne umysły – to najprymitywniejsi z prymitywnych i to mnie zadziwia. Te kilkanaście osób było w stanie wmówić narodowi, „że Polska w ruinie”, „że wystarczy nie kraść” i że Smoleńsk to zamach, który wymaga zemsty narodowej. Te kilka haseł wystarczyło, aby wygrać wybory i rozjechać państwo. Nic nie zadziałało, a kilkanaście osób zaczęło niszczyć podstawy prawne państwa łącznie z konstytucją i niezawisłością sądów, Trybunałem Konstytucyjnym i Krajową Radą Sądownictwa. Za pomocą kłamstw wmówiono społeczeństwu, że środowisko sędziów to szumowiny społeczne, bez zasad etycznych i… Czytaj więcej »

Stanisław Waśko
Gość
Stanisław Waśko

To jest chamstwo podniesione do potęgi trzeciej!

Olaf
Gość
Olaf

Pisowskie chamy

Jony
Gość
Jony

Sq.rwysynstwo pisowskie !

julia734
Gość
julia734

To nie jest komunizm, to jest bolszewia.Takich zachowań nie było nawet w pierwszych latach powojennych. A tak wszyscy się oburzali, jak Tusk powiedział o bolszewikach.Będziecie sikać ze strachu zanim wsiądziecie do samolotu, za którego sterami siądzie „specjalista” z nominacji partyjnej PIS-u.Zniszczyli wszystko. Śmiertelność jak po II wojnie światowej. Czyli, zaczynamy od zera.Na razie brodzimy w szambie.

Dawid
Gość
Dawid

Szkoda że w sejmie po ukończeniu 65 lat nie wywalają na pęde

Pawel
Gość
Pawel

Won Z PISiorami Gnoje paskudne, dość waszych rządów w tym kraju

krzysztof
Gość
krzysztof

Pisowskie miernoty nienawidzą ludzi wybitnych.

Ola
Gość
Ola

Ci mali ludzie boją się wielkich…

Lolo
Gość
Lolo

Standardy pisowskie

vosc
Gość
vosc

w unijnych przepisach powinno być ze poseł powyżej 65 rż nie powinien startować w wyborach bo jest niespelni rozumu i nie powinien decydować o ważnych rzeczach dla państwa