Ta władza nie cofnie się przed niczym, aby tylko utrzymać się na stołkach. W programie telewizji Trwam ksiądz opowiadał dzieciom o programach społecznych rządu. To obrzydliwe wykorzystywanie dzieci w kampanii wyborczej i do tego socjalistyczne kłamstwa – bo ksiądz ani słowem nie zająknął się nawet, że rząd tak naprawdę najpierw wszystkim zabiera pieniądze, by potem je komuś dać.

Warto pamiętać: państwo nikomu nic nie daje! „Rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Ma tylko te, które odbierze ludziom w postaci podatków” – mówiła Margareth Thatcher. Trzeba te słowa zawsze i wszędzie powtarzać.

Nie obyło się też bez wpadki. Pod koniec swojej opowieści ksiądz w niezamierzony sposób ostro skrytykował PiS. Powiedział, że przyrost dzieci świadczy o wielkości państwa. Problem w tym, że w Polsce przyrost naturalny jest bardzo niski, dużo niższy niż potrzebny by nasz kraj przetrwał w dłuższej perspektywie jako państwo narodowe. Skutki niskiej dzietności są widoczne już dzisiaj…

Tego typu programy odstraszają coraz więcej ludzi od kościoła. Polacy nie lubią bowiem mieszania spraw wiary i polityki a mieszanie jeszcze do tego dzieci jest po prostu skandalem. Szczególnie w tak manipulancki sposób, jakiego dopuścił się ksiądz.

źródło: Youtube

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
UrszulaBogusław MaslińskiRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Wysoki przyrost naturalny, który trzeba finansowo wspierać, nie świadczy o wielkości państwa, ale o kiepskiej świadomości seksualnej. Dzieci powinno sie rodzić dokładnie tyle, ile rodzice są w stanie wychować nie skąpiąc na ich potrzeby i nie żebrząc o pomoc.

Bogusław Masliński
Gość
Bogusław Masliński

Cholera liczę sobie już sporo lat, na Religi słyszałem że Polska to państwo świeckie z licznymi wyznaniami. Konstytucja: Art. 25. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione. A tu propaganda sukcesu z ust księdza z kościoła Rzymsko Katolickiego.
Zapewne w ramach podziękowania za zwrot majątku, tyś hektary ziemi, budynki itd.
A i obecny rząd też jest bardzo choiny.

Urszula
Gość
Urszula

A jak się nazywa ten „ksiądz” i z jakiej jest parafii? Dlaczego ukrywacie takie dane ????