„26 czerwca 2020 roku zaplanujcie sobie urlop w pracy. W tym dniu obowiązkiem rodziców będzie pokwitowanie osobistym podpisem odbioru świadectwa wydawanego uczniowi z okazji zakończenia roku szkolnego. Zombiak działa w MEN i rozpoczął od ostrego przytupu!” – napisała jedna z internautek, komentując nowe rozporządzenie Dariusza Piontkowskiego, ministra edukacji narodowej.

Rozporządzenie wymaga, by świadectwa szkolne odbierali za pokwitowaniem rodzice lub opiekunowie prawni. To kompletny absurd, tego nie było nawet za komuny – komentują sprawę dyrektory szkół, którzy i bez tego mają dosyć kłopotów z edukacją.

„Czyli robimy z dzieci inwalidów funkcjonalnych? Od czasów wojny dzieci same odbierają swoje świadectwa, legitymację a teraz nagle co? Są głupsze wg MEN czy o co chodzi? Już pomijam inne głupie przepisy dotyczące dzieci…” – skomentował pomysł Piontkowskiego jeden z internautów.

13 października możemy „podziękować” takim ludziom z PiS za ich pomysły wybierając inne ugrupowania do Sejmu i Senatu. Dość! Po prostu dość niszczenia szkoły i zabierania czasu dzieciom i rodzicom – komentują internaci.

źródło: Twitter

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
przedwojennyateistka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ateistka
Gość
ateistka

niech sie wali na leb..nie musze brac urlopu moge w inny dzien odebrac swiadectwo..im juz calkiem na mozg padlo..robia co chca a MY na to dajemy pozwolenia…narodzie obudz sie w koncuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!-w koncu tez dziecko nie musi isc na zakonczenie roku szkolnego

przedwojenny
Gość
przedwojenny

Zalecam temu „ministrowi” wizytę u doświadczonego psychiatry i niech nic nie ukrywa ze swoich pomysłów. Do szkoły chodziłem jeszcze przed wojną, za okupacji i po niej, podobnego „dzbana” nie pamiętam. Człowieku, „zejdź z dachu i nie psuj więcej gontów”.