Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak i Michał Dworczyk mają wielki problem. Po wielkich zapowiedziach rządowej pomocy dla Warszawy i zapowiedzi uruchomienia w ciągu kilku dni specjalnego mostu, na którym zostanie zamocowany tymczasowy rurociąg, okazuje się, że nic takiego na razie nie będzie miało miejsca. Warszawiacy czują się oszukani.

Ludzie działający na polecenie PiS źle wyliczyli nośność mostu, która umożliwiłaby bezpieczne uruchomienie rurociągu. PiS tak poganiał wykonawców i żołnierzy, że zapomniał o podstawowych kwestiach, związanych z bezpieczeństwem.

Nieudacznicy. A tak buńczucznie Dworczyk zapowiadał: „Wydaje się, że uda się zrealizować to przedsięwzięcie w ciągu najbliższych dni”. Czas minął, panie Dworczyk!

źródło: Twitter

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mądra Polska Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mądra Polska
Gość
Mądra Polska

Mało kto zajmuje się tematem polskich firm, a szczególnie Orlenu i Lotosu.. Tymczasem politycy – najpierw PO, a teraz PiS przygotowują połaczenie tych firm i… nie zabezpieczają ich przed wrogim przejęciem. Wyglada na to, ze Rosjanie przejmą naszego giganta, Zapraszam do tekstu o niezwykłym układzie prezesa Kaczyńskiego z prezesem Orlenu… Zaznaczm, że tekst jest blokowany na facebooku, co uniemożliwia jego rozpowszechnianie poprzez facebboka
https://madrapolska.blogspot.com/2019/09/daniel-wszystko-moge-obajtek-z-cyklu.html