Kim naprawdę jest Tadeusz Rydzyk i jak stworzył swoje imperium? Tego na razie nie wiadomo, ale wiadomo, że PiS hojną ręką przelewa do Torunia nasze pieniądze. Radio Maryja i Telewizja Trwam są używane w kampanii wyborcze jak broń masowego rażenia wyborców. Powstała jednak strona, na której dokumentowane są przelewy z rządu do Rydzyka.

Strona nazywa się Dług Wdzięczności, bo PiS rzeczywiście zawdzięcza Rydzykowi bardzo dużo. To na antenie radia i telewizji, które słuchają głównie starsze osoby, regularnie występują pisowscy aparatczycy, między krzewieniem wiary w specyficzny sposób. Aktualnie licznik pokazuje blisko 220 milionów, ale prawdopodobnie jest to kwota zdecydowanie zaniżona.

Ze stroną można się zapoznać pod adresem www.dlugwdziecznosci.pl

źródło: Twitter

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mineaJąn Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jąn
Gość
Jąn

JAK KLER, KACZYŃSKI, MACIEREWICZ I BRUDZIŃSKI Z LUDŹMI Z PIS PODZIELILI POLSKĘ, DZIELĄC I SZCZUJĄC POLAKÓW PODCZAS MIESIĘCZNIC ORGANIZOWANYCH PRZEZ OSIEM LAT W DNIU 10 KAŻDEGO MIESIĄCA W KATEDRZE JANA CHRZCICIELA ORAZ W KOŚCIELE PRZY PAŁACU PREZYDENCKIM NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU W WARSZAWIE. 10 sierpnia 2017r. podczas miesięcznicy, udało mi się wejść do katedry i po mszy przemaszerować w pobliżu Kaczyńskiego pod pałac prezydencki. To co zobaczyłem, było porażające ! Msza w katedrze z udziałem wyznawców kłamstwa smoleńskiego, głównie polityków PiS, duchownych i niewielkiej grupy rodzin katyńskich, robiła wrażenie, że pod płaszczykiem uroczystości religijnej organizowana jest przez kler i Kaczyńskiego oraz… Czytaj więcej »

minea
Gość
minea

Kto obecnie wie,że zakon redemptorystów został w 1808 roku wygnany z Polski na zawsze za szerzenie działalności wywrotowej i szpiegowskiej oraz propagowanie fanatyzmu? Szkoda,że Polacy nie interesują się ani historią tej podobno tak przez siebie ukochanej Ojczyzny ani historią kościoła i jego rolą w kształtowaniu narodu.Może wtedy zrozumieliby,co się właściwie działo z Polską przez wieki i dziś ani kk ani prezes pan nie miałby szans wyrabiać z nami tego wszystkiego,co widzimy.