Jak chaotycznie i w jak wielkim strachu przed oderwaniem od stołków działa rząd PiS najlepiej obrazuje wypowiedź minister Emilewicz. W jednej ze stacji telewizyjnych przyznała ona, że propozycje Kaczyńskiego nie były z nią konsultowane. Jednocześnie przyznała, że pomysły PiS uderzą w małych przedsiębiorców.

Mówiąc to było widać wyraźny lęk, bo w Polsce małych firm jest kilka milionów a przedsiębiorcy na pewno nie zagłosują na PiS teraz, gdy dowiedzieli się, że podatek na ZUS, zwany niesłusznie składką, wzrośnie nawet do 2000 złotych na miesiąc!

Komentatorzy podkreślają, że mali przedsiębiorcy odwrócą się od ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego i zagłosują na PSL – Koalicję Polską, która proponuje dobrowolność składek ZUS i możliwość niepłacenia ich gdy firma nie dochodów lub na PO-KO, która proponuje zmianę kształtu podatków tak, aby ZUS w mniejszym stopniu obciążał przedsiębiorców.

To co prezentuje Kaczyński to skrajny socjalizm, który zagraża podstawom rozwoju Polski, nic dziwnego, że nawet Emilewicz jest tym programem przerażona.

źródło: Twitter

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
adas Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adas
Gość
adas

niezly tam maja burdel siostry