Władysław Kosiniak-Kamysz zdecydowanie wygrał weekendowe starcie partii politycznych. PSL Koalicja Polska zaprezentowała spójny, realny do realizacji program, który został stworzony przez ludzi dla ludzi. PiS zaprezentował ideologiczny przekaz i ekonomiczny koszmar każdej firmy. Po weekendzie jest jasne, że osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i mali przedsiębiorcy powinni głosować na PSL Koalicję Polską lub PO-KO.

Weekendowy pojedynek na konwencję wygrywa zdecydowanie PSL – Koalicja Polska. I dzieje się to ku zaskoczeniu dziennikarzy oraz obserwatorów sceny politycznej. Chociaż konwencja PSL była dużo skromniejsza w wymiarze środków technicznych, to przekaz, który z niej płynął, był jednak bardzo mocny. Władysław Kosiniak-Kamysz prawidłowo zdiagnozował kluczowe bolączki Polski i zaadresował dla nich realne i wykonalne rozwiązania. Był to przekaz nadziei, skierowany do konkretnych grup społecznych: uczniów, rodziców, przedsiębiorców czy emerytów.

Natomiast Jarosław Kaczyński mówił językiem strachu a swój przekaz kierował w zasadzie nie wiadomo do kogo. PiS staje się partią przerażenia przed utratą władzy, która przestała być wiarygodna nie tylko w tym co robi, ale też w swoich obietnicach. Odrealnione pomysły prezesa PiS są nie do zrealizowania i zamiast budzić dyskusję budzą już tylko śmieszność.

źródło: Twitter

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o