Ujawniamy prawdziwy program PiS: budowanie pomników Jarosława Kaczyńskiego

Każdy członek partii dba o swojego ukochanego wodza, niezależnie od stanowiska. Marszałek Karczewski w wypowiedzi dla mediów ujawnił prawdziwy program PiS:

“Jarosławowi Kaczyńskiemu też będziemy stawiać pomniki” – powiedział Karczewski, człowiek, który jest dzisiaj marszałkiem Senatu. Szkoda, że nie dodał jeszcze, że jeden plac to jeden pomnik. Społeczeństwo jest jednak przeciwne. Kult jednostki w Polsce już był i nie chcemy jego powrotu tylko dlatego, że ktoś ma kompleksy na punkcie swojego wzrostu i przerost ambicji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pan marszałek zapomina też, że pomniki nie budują dobrobytu ani nie przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa Polski. Za jeden pomnik można kupić dla wojska pożądny sprzęt, którego tak brakuje. Można pomóc chorym dzieciom, można pomóc chorym na raka, można dofinansować szpitale, gdzie ludzie czekają już tygodniami na przyjęcie na SOR i wiele innych rzeczy można zrobić.

A PiS zapomniał przede wszystkim o jednej ważnej grupie ludzi – o tych, którzy na to wszystko pracują. Pomniki buduje się łatwiej, prawda? Karczewski zapomina jednak też o 10 przykazaniach. “Nie będziesz miał Bogów przede mną” panie marszałku, pan sobie to przypomnij. Warto.