Państwowe spółki zaangażowane w kampanię PiS? PGE rozsyła z rachunkami ulotki Kuchcińskiego?!

“Przemyski Radny Wojciech Błachowicz z Klubu KO otrzymał z PGE wezwanie do uregulowanie zapłaty i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie ulotka zachęcająca do głosowania na Marka Kuchcińskiego…” – ujawnił jeden z internautów.

Jeśli państwowe spółki są wykorzystywane w ten sposób do kampanii politycznej, to prawdopodobnie mamy do czynienia z naruszeniem prawa oraz dowód na to, że PiS panicznie się boi przegranej. “Tonący brzydko się chwyta” – można tu przypomnieć znane powiedzenie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS ma coraz niższe notowania w społeczeństwie i tego typu metody świadczą o ogromnej desperacji. Podwójnie obrzydliwe jest też reklamowanie skompromitowanego marszałka Sejmu, który ma być zamieszany w aferę podkarpacką oraz aferę AirKuchciński, czyli wykorzystywanie samolotu rządowego do przelotów z rodziną i znajomymi.