Wstrząsający reportaż.

Były minister finansów, a obecnie szef Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś, miał zarabiać na podnajmowaniu swojej krakowskiej kamienicy. Jak się okazuje w kamienicy działa „pensjonat”, który wynajmuje „pokoje na godziny”. Biznesem w wynajmowanej od Banasia kamienicy kierować mają ludzie związani z gangiem sutenerów. Sprawę ujawnili dziennikarze „Superwizjera”. Czy również tutaj rejestrowano klientów?

[Obejrzyj reportaż na stronie Superwizjera]

Reklamy

Co bardziej szokujące, o sprawie wiedziało CBA, które badało oświadczenie majątkowe Banasia. Jednak podwładni Mariusza Kamińskiego, ani sam minister koordynator nie zatrzymali nominacji Banasia na szefa NIK.

Teraz jako szef NIK ma odpowiadać za raport w sprawie afery samolotowej Marka Kuchcińskiego. To od Banasia zależy czy zostanie wszczęte śledztwo w sprawie byłego marszałka Sejmu. Według zeznań byłego funkcjonariusza CBA Kuchciński miał korzystać z usług nieletniej prostytutki na podkarpaciu.

Źródło: Superwizjer / Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykułAktorka Weronika R. okłamała media w sprawie ojca swojego dziecka? Dr Barbara Giertych ujawnia: Jest nagranie
Następny artykułMorawiecki upokorzył Szydło. Nie podał jej ręki, mina byłej premier mówi wszystko