Konfederacja: „Polacy muszą w końcu zacząć godnie zarabiać”. Prawica postuluje zerowy PIT i dobrowolny ZUS

Źródło: YouTube / Grzegorz Braun

Prawica kontra PiS.

Lider koszalińskiej listy Konfederacji do Sejmu Krzysztof Chmielewski przedstawił jej program wyborczy. – Po pierwsze program 1000 plus dla Polski, po drugie szybkie i sprawiedliwe sądy, po trzecie bon kulturalny i bon oświatowy, po czwarte bezpieczeństwo narodowe, po piąte to jest zdrowe życie – opisywał „Piątkę Konfederacji”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prawica chce likwidacji podatku dochodowego i dobrowolny ZUS dla wszystkich. Ponadto Konfederacja opowiada się za przeprowadzeniem głębokiej reformy sądownictwa, która ma skrócić czas rozpatrywania spraw. Prawica domaga się również zwiększenia liczebności armii, łatwiejszego dostępu do broni oraz wprowadzeniem bonów kulturalnych i bonów oświatowych.

Subwencja oświatowa trafiałaby do szkół bez pośrednictwa samorządów, czyli bez dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem urzędników.

Źródło: Interia / RMF