Propaganda PiS jak za komuny. “Dobro rodziny celem partii”

Za komuny w propagandzie rządu Polska była krajem mlekiem i młodem płynącym i nie było żadnych problemów. Wydaje się, że podobnie robi PiS, który przenosi prawie żywcem niektóre hasła i schematy w XXI wiek. Nic dziwnego, bo Jarosław Kaczyński wychował się w PRL i zapewne do czasów swojej młodości by wrócił. Problem w tym, że Polacy raczej tego nie chcą.

Za komuny Polska była cała obwieszona różnymi pustymi propagandowymi hasłami, jak na zdjęciu poniżej. Dzisiaj PiS obwiesił Polskę oraz zalewa media również bzdurnymi sformułowaniami. Nic nie znaczą, ale mają tylko ładnie brzmieć. W radiu aż roi się od ogłoszeń rządowych, w których słychać propagandowy sznyt.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ale jedna rzecz jest niepokojąca. Skoro jest tak dobrze, jak twierdzi PiS, to czemu nasz kraj ma tyle problemów? Wali się edukacja, służba zdrowia, obronność… Polska w ruinie.

żródło: Twitter