[Counter-Box id="1"]

“Kanalie, zdradzieckie mordy, ubeckie wdowy, element animalny, lumpy, bydło, gestapo, ojkofoby, niemieckie kundle, hołota, wypacykowane lansiarstwo… cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzieje…” – takie sformułowania pod adresem ponad 33 milionów Polaków, którzy nie głosowali na PiS nie pomogą tej partii w wyborach.

Polacy mają już dość nieustannej nagonki, dzielenia i jątrzenia. Podziały są bardzo ostre i przebiegają nawet przez rodziny. Polska jest w fatalnej sytuacji i wymaga pilnych działań naprawczych. Nie da się tego zrobić w atmosferze ogromnego sporu politycznego, kreowanego przez spin doctorów z Nowogrodzkiej.

Reklamy

Dlatego trzeba odsunąć PiS od władzy – przekonują ludowcy, którzy idą do wyborów m.in. pod hasłem połączenia Polski. Pozytywistyczne pojęcie pracy u podstaw jest bowiem bardzo głęboko zakorzenione w ludowym DNA. PSL otrzymał w tych wyborach symboliczny i bardzo ważny numer jeden – “to dar i znak z niebios” – twierdzą przedstawiciele ludowców. “Ten spór, kreowany przez niektórych polityków zabija nasz kraj” – dodają.

13 października głosujemy w wyborach do Sejmu i do Senatu. Trzeba iść do tych wyborów i głosować. Każdy głos oddany przeciwko PiS, to głos za wolną Polską, wolną od nienawiści i sporów.

źródło: Twitter / Facebook

Poprzedni artykułPaństwo PiS nie zdało egzaminu. W warmińsko-mazurskim jeździ połowa karetek
Następny artykułAfera Banasia. Państwo PiS za wszelką cenę dziś tuszuje: tajemnicza kamienica, kontakty z gangsterami i oszukiwanie państwa!