Kolejne kłamstwo władzy potwierdzone. Nie będzie miliona aut elektrycznych

To już oficjalne! Nie będzie polskiego samochodu elektrycznego, nie będzie miliona aut elektrycznych na ulicach do 2025 roku. Mateusz Morawiecki okazał się więc całkowicie niewiarygodnym premierem a społeczeństwo ma prawo czuć się oszukane.

To, że obietnice PiS są nic nie warte wiadomo od dłuższego czasu. Sytuacja w Polsce jest bowiem coraz gorsza w bardzo wielu obszarach. Wali się edukacja, służba zdrowia jest w ruinie a obronność leży. Nasz kraj popada w stagnację gospodarczą, bo wycofują się kolejni inwestorzy a niestabilny system prawny i wysokie podatki powodują, że firmy wycofują się z naszego kraju.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosława Kaczyńskiego nie obchodzą samochody elektryczne, podobnie jak nie interesuje go jakość powietrza w miastach. On żyje dla władzy. Dobrobyt społeczeństwa ma być zastąpiony centralizacją i kumulacją władzy.

źródło: Twitter