Dramat w służbie zdrowia. Kolejne szpitale zamykają oddziały

Sytuacja w polskiej służbie zdrowia jest coraz gorsza. – Oddział Chirurgii w Wodzisławiu Śląskim zamyka działalność do końca roku. Szpital w Piotrkowie zamyka poradnie oraz nocną opiekę zdrowotną. Fizjoterapeuci rozważają głodówkę, bo nie dostali obiecanej od rządu podwyżki – napisał jeden z internautów.

Dramat służby zdrowia to ogromne kolejki do lekarzy, problemy z dostępnością leków, kilkudniowe terminy przyjęcia na SOR (!), coraz mniejsza liczba lekarzy i pielęgniarek, dramatyczna sytuacja w ratownictwie medycznym.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie doczekaliśmy się żadnych pozytywnych zmian w służbie zdrowia. Zamiast tego mamy chaos i coraz więcej problemów. Sytuacja ta wymaga pilnej naprawy. Tymczasem politycy układu władzy udają, że wszystko je w porządku. Jak struś, głowa w piasek i problemu nie widzą. Czas to zmienić.