Polacy oburzeni słowami posłanki PiS o seniorach. Nie chce dawać leków starszym ludziom?

Czyżby PiS znalazł w końcu sposób na problemy w służbie zdrowia? Skoro nie można rozwiązać problemu braku leków, to być może da się pozbyć problemu seniorów. Wystarczy nie dawać im lekarstw a wkrótce problem sam się rozwiąże. Tak przynajmniej można interpretować słowa posłanki PiS, Józefy Hrynkiewicz.

Nie można medykalizować starości, większą wagę powinniśmy przywiązywać do tych usług, które niekoniecznie związane są z medycyną” – powiedziała posłanka. Polacy są oburzeni tym co mówi Hrynkiewicz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Nieludzka opinia. To jest odmowa pomocy medycznej ludziom Dyskwalifikacja ze względu na wiek.” – skomentowała to jedna z internautek.

“Senior słyszał? Popieraj partię czynem, umieraj przed terminem” – dodała kolejna osoba.

“Jednym słowem „seniorze módl się” bo na polską służbę zdrowia w rękach PiS nie masz na co liczyć.” – podsumował dyskusję internauta.

źródło: Twitter