Symboliczne zdjęcie jak umierają szpitale

Szpitalne Oddziały Ratunkowe to miejsca, w których przyjmowani są chorzy po przywiezieniu do szpitala. Ostatnio na przyjęcie na SOR trzeba czekać w niektórych szpitalach nawet kilka dni. Symboliczną śmierć szpitali pod rządami PiS pokazuje zdjęcie szeroko kolportowane w internecie. Widać na nim napis SOR i ciągłą linię za nim, która pokazuje brak pracy serca.

Sytuacja w polskiej służbie zdrowia jest fatalna. Nie ma leków, wiele leków zniknęło z listy refundowanej, na przyjęcie do lekarza czeka się miesiącami a zwykłe badania krwi mogą trwać tygodniami. System jest niewydolny i po prostu pada.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzeba to natychmiast zmienić, ale rząd nieudaczników i dyletantów, ogarnięty propagandowym szaleństwem ukrywania kłopotów najwyraźniej tego nie nie chce zrozumieć. Dlatego 13 października trzeba iść na wybory i ratować polską służbę zdrowia. To obowiązek każdego z nas.

źródło: Twitter