Nagranie Ardanowskiego to dopiero początek. Kolejne taśmy PiS tuż przed wyborami?

Afera taśmowa.

Krzysztof Tołwiński, dziennikarz „Niezależnych Mediów Podlasia” i kandydat Konfederacji do Sejmu, ujawnił nagranie z udziałem ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego i kierownictwa ARiMR. Z monologu szefa resortu wynika, że Agencja działa fatalnie, a rolnicy czekają na rozpatrzenie wniosków nawet latami. Do tego dochodzi możliwość utraty unijnych pieniędzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jednak to nie jedyna taśma z udziałem ludzi PiS jaka czeka nas w tej kampanii. Niedawno magazyn „Służby Specjalne” opublikował nagranie rzecznika CBA, który oferował dziennikarzowi współpracę i materiały pokazujące w złym świetle funkcjonariusza, który zeznał o istnieniu nagrania byłego już marszałka Marka Kuchcińskiego z nieletnią prostytutką.

Nagranych ma być jednak znacznie więcej funkcjonariuszy oraz szefów służb PiS. Na jednym z nagrań wideo ma być zarejestrowana próba zabójstwa oficera BOR przez agenta CBA. Sytuacja miała rozegrać się na oczach obecnego szefa CBA Ernesta Bejdy.

Źródło: Gazeta.pl / Służby Specjalne