Poseł PiS pisał w internecie obraźliwe komentarze z sejmowego tabletu. Wpadł

Jacek Osuch, poseł PiS, podszywając się pod anonimowych internautów, pisał z sejmowego tabletu obraźliwe komentarze w internecie – ujawnił Paweł Piasny.

“Kilka dni temu podano, że jest milczącym politykiem – niby dziwne, ale jednak niedziwne.
Od kilku tygodni ON sam reklamuje się jako pokorny i pracowity polityk, a przy tym niezwykle skuteczny. W jednym mogę się zgodzić – pracowity to ON jest, kiedy siedzi (niby) anonimowo za klawiaturą komputera, tableta, smartfona – wówczas obrzuca bluzgami ludzi, polityków, konkurentów.  Dowód?
Proszę bardzo – zdjęcia poniżej – a to tylko wycinek…

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Chcesz takich przedstawicieli – Twój wybór. Osobiście uważam, że jest to osoba absolutnie nie nadająca się do reprezentowania kogokolwiek. Wystarczy już kilkunastu lat życia na koszt społeczeństwa, bufonady, żenady…

Chcesz głosować na listę PiS – masz jeszcze 27 innych nazwisk, spośród których na pewno znajdziesz bardziej prawego kandydata – zresztą cała dwudziestka siódemka jest bardziej prawa. Gdybyście jeszcze wiedzieli, co i jakie roszczenia miał w powiecie – skutecznie trzymałem go z dala od tego przez pół roku – a teraz?
Niedługo przyjdzie i na to czas by to opublikować.

Twoja decyzja, czy chcesz dalszego wstydu dla ziemi olkuskiej… Udostępnij jeżeli zależy Ci na tym, by ludzie wiedzieli kto zacz

PS
mam tę gorzką satysfakcję, że tę bufonadę i błazenadę zdemaskowałem” – napisał Piasny.

https://www.facebook.com/pawelpiasny/posts/2645863528811194