Posłanka PiS zapowiada wprowadzenie cenzury internetu!? Koncesje, zakaz używania, pozwolenia!

Cenzura się zbliża? ” Taki portal, według mnie, powinien być w jakiś sposób koncesjonowany” – mówiła Małgorzata Wasserman w wywiadzie dla Interia.pl. Ale to nie koniec, mówi również o pracach nad zakazem używania internetu – na początek przez dzieci. Już samo poruszanie takiej tematyki sprawia wrażenie, że PiS szybkimi krokami idzie do modelu państwa totalitarnego, w którym władza kontroluje wszystko i wszystkich.

Dzisiaj internet w Polsce jest ostatnim miejsce, w którym można w nieskrępowany sposób ujawniać kłamstwa układu władzy. Nie ma urzędu cenzury. Tymczasem to się Kaczyńskiemu najwyraźniej nie podoba.

Reklamy

„Uważam, że wolność słowa idzie u nas za daleko”

„Uważam, że wolność słowa idzie u nas za daleko” – mówi w wywiadzie Małgorzata Wasserman. To poważne ostrzeżenie dla wszystkich! 13 października trzeba iść na wybory i powiedzieć stop pomysłom cenzury internetu przez PiS !!!

Posłanka zdaje się mówić w wywiadzie o konieczności wprowadzenia swojego rodzaju „prawa jazdy” na internet i odcięcia go osobom poniżej któregoś roku życia.

„Czy nie powinno być tak, że telefon z dostępem do internetu można posiadać od któregoś roku życia?”

A to już naprawdę przestaje być śmieszne. O tym, czy młodzież używa internetu mają decydować ich rodzice. PiS chce ingerować w życie rodzinne i to jest niedopuszczalne.

„Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć , że my kłamiemy.” – mówił Jarosław Kaczyński. Internet dzisiaj jest oazą wolności i można pokazywać, jak oni kłamią.

źródło: Interia.pl