PiS finansuje terrorystów?! Doradca premiera Millera o działaniach Morawieckiego i Dudy na arenie międzynarodowej [Wideo]

Fot.: YouTube

Szokujący wywiad.

– Polska kupując gaz z Kataru finansuje m.in. organizacje dżihadu, w tym związane z Bractwem Muzułmańskim, uznawanym przez większość krajów arabskich za organizacje terrorystyczną. Sam Katar uznawany jest za państwo sponsorujące terroryzm. (…) Nie wiem dlaczego zdecydowaliśmy się na Katar, tym bardziej, że naszym sojusznikiem jest Arabia Saudyjska – tak samo jak Stanów Zjednoczonych. Zapewne ktoś mądry w MSZ potrafiłby odpowiedzieć na to pytanie. Albo w pałacu prezydenckim, bo jak pamiętam, że jeszcze prezydent Duda obiecywał, że będziemy współpracować wojskowo z Katarem – powiedział doradca byłego premiera Leszka Millera dr Wojciech Szewko.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak zauważył ekspert od terroryzmu Katar i Turcję łączy Bractwo Muzułmańskie. Wśród finansowanych przez te państwa organizacji terrorystycznych są Szare Wilki – to organizacja stojąca za zamachem na papieża Jana Pawła II.

Źródło: Wojciech Szewko / wRealu24