Przedsiębiorcy kontra PiS. Kto lepiej zmobilizuje wyborców?

Jeśli PiS zrealizuje zapowiedzi Kaczyńskiego, związane z gospodarką, czeka nas drożyzna i recesja – uważają przedsiębiorcy. Dlatego zamierzają iść do wyborów i głosować przeciwko partii z Nowogrodzkiej. Motywują też pracowników.

“Kto zmobilizuje się bardziej na wybory: czy 1,5mln Polaków, którzy zarabiają pensję minimalną i chcą skorzystać na obietnicach PiS, czy ok. 2,1 mln przedsiębiorców zatrudniających do 9 osób, którzy za te obietnice będą musieli zapłacić?” – pyta Alicja Defratyka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A pytanie jest zasadne. Pensja minimalna sama w sobie jest absurdem, bo pracę powinien wyceniać rynek. Jednak pomysły Kaczyńskiego, ekonomicznego dyletanta, oznaczają ogromne podwyżki składek na ZUS i wzrost kosztów a w konsekwencji wzrost cen. Przedsiębiorcy mają dość takiego traktowania rynku – podobnie jak edukacji w firmach potrzeba stabilizacji i spokoju!

źródło: Twitter