Panika na Nowogrodzkiej. Stąd nierealne obietnice niewiarygodnej partii

Wewnętrzne sondaże PiS mają pokazywać, że sytuacja jest bardzo zła a notowania spadają dzień w dzień. Jeśli do Sejmu wejdzie Konfederacja, a wszystko na to wskazuje, to Kaczyński ma bardzo małe szanse na objęcie władzy ponownie. A to wielki kłopot dla jego ugrupowania, bowiem po czterech latach rządów i ponad 200 aferach panuje tam wielki strach przed rozliczaniem.

PiS grozi też wewnętrzny rozłam. Działacze są zmęczeni aferami a moralność niektórych osób określają bardzo dosadnie. Na listach znaleźli się kandydaci i kandydatki, którzy nie powinni się znaleźć a partyjny podział mandatów i wrzutki z centrali dodatkowo zaogniły sytuację.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Fatalną i tak atmosferę w PiS pogorszył Marian Banaś i jego kamienica. Wściekłość struktur na dom publiczny i okłamanie prezesa Kaczyńskiego są ogromne. To gorący kartofel, który może dobić PiS w czasie wyborów. Wyborcy są w stanie wybaczyć wiele, ale afera z burdelem w kamienicy ministra finansów jest dla nich nie do zniesienia.

Dlatego w niedzielę trzeba iść do wyborów! Musimy zagłosować zgodnie z własnym sumieniem. Zagłosować za najlepszym programem i przeciwko niszczeniu i dzieleniu Polski.

żródło: Twitter