To koniec tej ekipy? Banaś miał drugą kamienicę, której nie ujawnił?

Okazuje się że Marian Banaś miał jeszcze drugą kamienicę, która znajdowała się tuż obok miejsca, które wynajmował na dom publiczny. Drugą nieruchomość nabył w 1991 roku (!). Skąd miał pieniądze i możliwości by nabyć tak cenny budynek? Nie wiadomo.

W 2004 roku Banaś wraz ze wspólniczką nabył pełne prawa do nieruchomości. W grudniu 2013 roku pozbyli się w niej udziałów. Nie wiadomo czy wpisał cenny budynek do oświadczeń majątkowych, bo te nie są dostępne publicznie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Czyżby sprawa Banasia ujawniła proceder handlu nieruchomościami na wielką skalę? Co jeszcze kryje przeszłość ministra finansów a aktualnie szefa NIK z ramienia PiS? Przeciętny Kowalski ma problem z zakupem mieszkania a co dopiero z kupnem tak drogiej nieruchomości jak kamienica w centrum Krakowa.

źródło: Fakt