Kosiniak-Kamysz ostro o Andrzeju Dudzie: Chciałbym prezydenta, który nie będzie łamał prawa

Chciałbym prezydenta, który zamiast chęci zrobienia selfie z Donaldem Trumpem, chwyci za telefon i wyrazi swój sprzeciw wobec tego, co dzieje się z narodem kurdyjskim. Chciałbym prezydenta, który będzie szanował prawo i Konstytucję a nie je łamał” – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz w programie telewizyjnym.

Kosiniak-Kamysz, którego ugrupowanie uzyskało blisko 9% głosów w ostatnich wyborach parlamentarnych, ma bardzo dobre notowania w badaniach zaufania społecznego. Jego centrowa partia, PSL, wprowadziła do Sejmu 30 posłów i stała się czwartą siłą polityczną w Polsce.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL zapowiada ofensywę parlamentarną i przygotowuje się do wyborów prezydenckich. Kandydatem na prezydenta z ramienia ludowców będzie prawdopodobnie właśnie Kosiniak-Kamysz, chociaż ta decyzja jeszcze przed PSL.

źródło: Twitter