Przez antyeuropejską postawę PiS stracimy ponad 120 miliardów złotych?

Nowy projekt cięć w budżecie Unii Europejskiej zakłada obniżenie środków dla Polski. Wygląda na to, że nasz kraj, rządzony przez PiS, straci ponad sto dwadzieścia miliardów złotych. Z czego wynika ta niekorzystna zmiana? Między innymi z antyeuropejskiej postawy PiS – donoszą media.

Partia Kaczyńskiego doprowadziła do sytuacji, w której w naszym kraju nie działają podstawowe instytucje prawa a z kraju przestrzegającego konstytucji i prawa zamieniliśmy się w swojego rodzaju anarchię. Prezydent nie przestrzega wyroków Sądu Najwyższego, marszałek senatu nie przestrzega wyroków sądu, członkowie PiS nie respektują wyniku wyborów i chcą “ukraść” dwa głosy w Senacie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Unia Europejska nie toleruje braku praworządności w Polsce i będzie karała nasz kraj za tą sytuację. Szkoda, że tych 120 miliardów złotych nie zapłacą członkowie PiS a zwłaszcza jego władze, które prowadzą błędną i niezrozumiałą politykę antyeuropejską.

źródło: Twitter / Polityka