[Counter-Box id="1"]

Środowiska PiS atakujące polską laureatkę nagrody nobla to najlepszy dowód na to, że trzeba odsunąć Kaczyńskiego i jego ludzi od władzy. To nie tylko dzielenie narodu, ale też działanie na szkodę naszego kraju.

Nagroda Nobla to jedno z najważniejszych światowych osiągnięć, jakie można zdobyć. To prestiż, uznanie i międzynarodowa sława. Oraz wzrost znaczenia kraju oraz człowieka, który je zdobywa. Atakowanie Olgi Tokarczuk jest nie tylko dowodem małostkowości, ale przede wszystkim zwykłej głupoty i braku szacunku.

Reklamy

Do budowy wspólnoty narodowej nawołują między innymi ludowcy. Władysław Kosiniak-Kamysz, lubiany i popularny w polskim społeczeństwie prezes PSL, wielokrotnie podkreślał, że trzeba zakończyć wojnę polsko-polską, którą rozpętał w Polsce PiS dla utrzymania władzy politycznej.

To PiS atakował nauczycieli, lekarzy, pielęgniarki a nawet ratowników medycznych. To PiS rozpoczął proceder farm nienawiści, które funkcjonują od czasu wyborów prezydenckich. To za czasów PiS taka komórka do spraw siania nienawiści i atakowania ludzi została wykryta i zdemaskowana w Ministerstwie… Sprawiedliwości.

Trzeba powiedzieć jasne i zdecydowanie dość. To nie jest żadne prawo i sprawiedliwość, to manipulacja, kłamstwo i grzech. Nic dziwnego, że ludzie masowo odwracają się od Kościoła, który wspiera dla pieniędzy tego typu środowisko. A PiS w rzeczywistości jest fałszywym obrońcą wiary, wystarczy popatrzeć na hipokrytów, kochanków, burdele i kłamstwo, rozsiewane razem z nienawiścią.

PiS to dzisiaj w ocenie wielu osób ciemna strona mocy, zła, pokręcona, nienawidząca wszystkiego co inne. I dlatego musi odejść na śmietnik historii.

Atak na Olgę Tokarczuk pokazał, jak głupi są ludzie, którzy z powodu różnic w poglądach są w stanie wypowiedzieć najgorsze, najbardziej obrzydliwe i raniące słowa. Atakować dla atakowania, bo ona jest “ich” a nie “nasza”. To absurd. Jesteśmy Polakami! Wszyscy! Dość tej nienawiści. Dość, bo możemy się z tej nienawiści już nie podnieść. Zrozumcie to raz na zawsze, działacie na szkodę Polski, działacie na szkodę Kościoła, działacie na szkodę nas wszystkich – i robicie to dla korzyści urojonych, dla władzy politycznej, którą i tak stracicie.

źródło: Twitter / Facebook

 

Poprzedni artykułDuda drwi ze Smoleńska? Prezydent opowiedział dowcip o katastrofie lotniczej
Następny artykułSzykujcie popcorn, w środowisku PiS trwa wojna na całego