Dobra. MIARKA SIE PRZEBRAŁA!!! Kolejna wiarygodna osoba twierdzi, że z otoczenia obecnego szefa PO płyną sygnały, że mialbym “wrócić do PiS”.  Mówią to ludzie odpowiedzialni za klęski opozycji, którzy rękami i nogami bronili się przed moim udziałem w kampaniach, wyrzucili mnie z PO, a teraz nieudolnymi intrygami chcą zachować wpływ, na przede wszystkim, ogromną kasę, jaką dysponuje PO.

Mnie w PiS nie ma od 10 lat. Odszedlem nie dlatego, że mi czegoś nie dali, bo byłem wtedy szefem frakcji w PE, z czego zrezygnowałem. Przez te 10 lat jak umiałem tak z PiS walczyłem. W tych wyborach skądinąd, szef PO, dawał bezpieczne (nie taki jak mój) okręgi wyborcze, ludziom, którzy w PiS byli jeszcze rok temu.

Reklamy

Warto przypomnieć, dlaczego wraz ze mną zostali wyrzuceni z PO, ludzie dla tej partii tak zasłużeni jak Stanisław Huskowski i Jacek Protasiewicz. Ano dlatego, że w otwartym liście do szefa PO zażądali od niego wyjaśnień w sprawie układania się z PiS (tak!!!) w Sejmiku Dolnośląskim, po to by razem z ludźmi Kaczyńskiego pozbyć się z władz województwa, osób przez przewodniczącego PO nielubianych. Właśnie za ten list zostali z PO wyrzuceni z dnia na dzień.

Nie pozwolę na wycieranie sobie mną gęby! NIE ROZMAWIAM Z PiS ! A jakbym rozmawiał, to padały by w tej rozmowie słowa niecenzuralne. A do hasła, które musi nam, opozycji przyświecać: POLSKA BEZ KACZYŃSKIEGO! dodam OPOZYCJA BEZ SCHETYNY!

Pisze to dlatego, że dziś od rana mnóstwo osób prosiło mnie , bym się odniósł, do tych poglosek. Czynie to z żalem. Ale szacunek wobec ludzi, którzy wybrali mnie jako wspólnego kandydata opozycji, nie pozwala mi milczeć.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułPiS zmieniło prawo, by Kaczyński uniknął procesu. Ustawa weszła w życie na tydzień przed wyborami
Następny artykułPoseł pozwał Sejm. Zabrano mu 60 tys. złotych i poniżano