Służba zdrowia się rozpada. Największy szpital w Polsce wstrzymał operacje

Brak anestezjologów, pielęgniarek oraz instrumentariuszek spowodował, że w największym szpitalu w Polsce wstrzymane są operacje a dziewięć nowoczesnych sal operacyjnych stoi pustych. Sytuacja jest tragiczna. Politycy opozycji wzywają ministra zdrowia do dymisji.

Za sytuację w szpitalach odpowiada rząd PiS. Od czterech lat u władzy, z gębami pełnymi frazesów. Tymczasem lekarze i pielęgniarki masowo wyjeżdżają z kraju a sytuacja służby zdrowia pogarsza się praktycznie z dnia na dzień. Jest to sytuacja, z którą nie mieliśmy jeszcze w Polsce do czynienia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To jest bowiem dramat dla tysięcy pacjentów, którzy czekają latami na planowanie zabiegi i operacje. Wkrótce mogą przestać się odbywać operacje ratujące życie i pozostanie nam jedynie modlić się o lekką śmierć.

źródło: Tok FM