Banaś mocno zdenerwowany po namawianiu do rezygnacji? WIDEO

“Spotkanie Banasia z Ryszardem Terleckim to ostatnia próba namówienia szefa NIK do rezygnacji” – ocenił Marek Sawicki z PSL informacje o tym, że obaj panowie spotkali się wczoraj w Sejmie. Tymczasem na filmie, ujawnionym przez dziennikarzy, widać jak mocno zdenerwowany jest Marian Banaś.

W głosie Banasia wyraźnie słychać mocne zdenerwowanie, jego zachowanie wskazuje, że jest bardzo wzburzony.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sytuacja PiS jest bardzo trudna a oskarżenia wobec Banasia bardzo poważne. Dalsze pozostawanie prezesa NIK i byłego ministra finansów na stanowisku powoduje, że Jarosław Kaczyński okazuje się osobą nieskuteczną, pozbawioną władzy we własnej partii.

Banaś to znajomy m.n. Macierewicza i Lecha Kaczyńskiego. Cieszył się najwyższym zaufaniem w PiS. Tymczasem okazało się, że w jego kamienicy prowadzono dom publiczny a majątek prawdopodobnie znacznie przekracza to, co mógł zarobić w ciągu swoich lat pracy.

źródło: RMF FM / Twitter / Polsat