“Najbardziej drastyczną demaskacją planu “odpowiedzialnego rozwoju” autorstwa M.Morawieckiego jest to,że zapowiedzial on wzrost inwestycji do 25 proc. PKB. a wskutek jego polityki stopa inwestycji spadła poniżej poziomu sprzed PIS. Socjalizm też roztaczał świetlane perspektywy” – ujawnił profesor Leszek Balcerowicz.

Efekty rządów ekipy Mateusza Morawieckiego są bardzo często biegunowo odległe od tego, co on sam i jego ministrowie zapowiadają.

Reklamy

Wydawanie pieniędzy na nieudanego eksperymenty socjalne powodują znaczący wzrost cen a ludzie, którzy ciężko pracują są zdemotywowani i zastanawiają się z jakiej racji mają płacić na nierobów. Program 500 Minus kompletnie nie działa, bo nie ma efektów w postaci wzrostu urodzeń.

Socjalizm roztaczał świetlane perspektywy ale propagandą nie zapewnimy ani rozwoju ani lepszej przyszłości dla naszych dzieci.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSkandal! IPN ujawnił dane oficerów CIA oraz polskiego wywiadu
Następny artykuł“Jarku, umyj ząbki, zmów paciorek, bądź grzeczny i nie wtrącaj się w nieswoje sprawy”. Europosłanka Róża Thun jest ciotką Jarosława Kaczyńskiego.