Poważny kryzys państwa. Czy Telewizja Polska wykonała już wyroki sądowe czy jednak mamy anarchię?

telewizja, TVP

Wyroki sądowe, nakazujące sprostować kłamstwa w czasie kampanii wyborczej, nie zostały wykonane przez TVP. Wcześniej wyroków sądów i Trybunału Konstytucyjnego nie wykonała m.in. Beata Szydło, Marek Kuchciński oraz Elżbieta Witek. To pokazuje, że w Polsce przestaje działać prawo a zaczyna się okres politycznej anarchii.

Sytuację taką znamy niestety z historii naszego kraju a ta najwidoczniej lubi się powtarzać. W okresie szlacheckim „pan na zagrodzie równy wojewodzie”. Dzisiaj „na nic sądowe wyroki, gdy u władzy tłumoki”. Nierespektowanie wyroków sądów, zabieranie praw nabytych (vide ustawa represyjna) oraz ręczne sterowanie prokuraturą i służbami powodują, że Polska zmienia się w kraj politycznej anarchii. To nie jest żadna demokracja, tylko podporządkowanie całego porządku rękom polityków, którzy nie chcą być krępowani zasadami i prawem.

Reklamy

A więc dyktatura, tyrania, rządy jednostki. Objawy kultu już się pojawiły – na razie w formie pomników Kaczyńskiego i zawłaszczania przestrzeni publicznej. Polskie społeczeństwo jest też okłamywane na każdym kroku przez ludzi, którzy chcą się utrzymać na stołkach.

źródło: Twitter