PSL będzie poszerzać racjonalne centrum i zaprasza do współpracy – mówi Kosiniak-Kamysz

Koalicja Polska to projekt daleko wykraczający poza jedne wybory. Chcemy dalej budować i poszerzać racjonalne centrum. Nasze wyniki w miastach są zadowalające i rokują na przyszłość – uważa Władysław Kosiniak-Kamysz. Ludowcy zapraszają do współpracy każdego, kto chce zmieniać Polskę na lepsze.

Ludowcy chcą m.in. większej kontroli Polaków nad tym, co dzieje się w państwie. “Będziemy realizować projekty obywatelskie. Chcemy prawdziwych zmian obywatelskich i ustrojowych, a takimi są zmiana ordynacji, dzień referendalny czy możliwość odwołania posła” – mówił Kosiniak-Kamysz na antenie radiowej Trójki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wśród wielu istotnych postulatów PSL znalazły się m.in. lekkie cyfrowe tornistry, pakt dla służby zdrowia czy zwiększenie dopłat dla rolników. Jedną z kluczowych propozycji jest też obniżenie cen energii poprzez zwiększenie inwestycji w jej odnawialne źródła.

źródło: Twitter