“Szczucie premierem w pociągu Pendolino”

“W Pendolino relacji Gdańsk-Warszawa-Kraków, na pięknych monitorach serwują (niczym w Korei Północnej) bajeczki naszego Wielkiego Przywódcy Mateusza. Każdemu symetryście, który powie, że to nie propaganda, zalecam stuknięcie się w głowę.” – napisała jedna z internautek na portalu Wykop.pl. Wiele osób zgadza się z tą opinią.

Chodzi o propagandowe materiały, wyświetlane w pociągach państwowego przewoźnika PKP. Państwowe spółki są więc wykorzystywane w kampaniach, które mają budować pozytywny wizerunek państwa PiS. W sen sposób utrzymywane jest wysokie poparcie dla takich osób jak Morawiecki, który dwukrotnie przez sąd został określony jako kłamca (skłamał w czasie kampanii wyborczej).

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PKP, realizując propagandowe zamówienia rządu, najwyraźniej nie zwraca wystarczającej uwagi na inne aspekty swojego działania. Wiele pociągów jest opóźnionych a stan tych tańszych pozostawia wiele do życzenia. Wielkim problemem jest na przykład nadal stan toalet w pociągach TLK, które w czasie wakacji zyskały przydomek “Twój Letni Koszmar”.

źródło: Wykop.pl