Minister zapomniał przelogować się z hejterskiego konta? Burza wokół Wąsika

Źródło: YouTube KPRM

10 Wąsików.

Wicekoordynator służb specjalnych Maciej Wąsik oburzył się na Twitterze na treść artykułu „Nikt nie widział przekrętów w Ministerstwie Finansów” w „Rzeczpospolitej”. Autorkami są dziennikarki znane z przecieków od prokuratorów podległych Zbigniewowi Ziobrze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Gdy dziennikarz Polsat News spytał się Wąsika dlaczego informacji o powiązaniach ówczesnego szefa Ministerstwa Finansów Mariana Banasia nie mieli posłowie, którzy głosowali nad jego kandydaturą na szefa NIK (czyli dlaczego służby podległe Wąsikowi i Mariuszowi Kamińskiemu nie odkryły afery) odpowiedział mu… znany hejterski profil 10 Murzynków.

Sprawa jest o tyle zabawna, że już wcześniej wspierająca PiS publicystka Irena Szafrańska nieopatrznie zwróciła się do tego profilu „panie ministrze”. Jednak wówczas Wąsik zarzekał się, że to nie on go prowadzi.

Źródło: Twitter