Smutne spotkanie klubu PiS? Minorowe nastroje w Ożarowie Mazowieckim.

Kaczyński spotkał się z klubem parlamentarnym PiS w Ożarowie Mazowieckim. W kapiącym od fałszywego przepychu hotelu miano rozmawiać o sprawach typu kogo gdzie wkładamy. Ale nastroje posłów i senatorów dalekie były od fetowania zwycięstwa. Nad ugrupowaniem Kaczyńskiego wisi atmosfera porażki – komentują obserwatorzy sceny politycznej.

Chodzi oczywiście o utratę Senatu i potencjalną utratę stanowiska prezydenta. Czas rozliczeń w PiS jeszcze się nie zaczął, bo Kaczyński próbuje zapanować nad chaosem, który wytworzył się w jego ugrupowaniu. Nie bez znaczenia są też doniesienia o aferach, wczoraj mówiono m.in. o uderzeniu w Morawieckiego, za którym ma stać Ziobro. Chodzi o publikację Rzeczpospolitej o mafii VAT w Ministerstwie Finansów. Zaczęła ona działać w 2015 roku, tuż po objęciu stanowiska właśnie przez Morawieckiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po korytarzach Sejmowych chodzą plotki o możliwym rozłamie i odejściu kilku senatorów i większej grupy posłów. Wczorajsze spotkanie PiS w Ożarowie Mazowieckim miało przeciwdziałać tym zjawiskom, ale zdaje się, że nie było zbyt udane.

źródło: Twitter