[Counter-Box id="1"]

“Zastanawia mnie ile jeszcze trupów w szafie, podobnych do zakupu za grosze działki od kościoła skrywa Morawiecki i jego żona. Odesłanie przez Dudę do TK ustawy nakazującej ujawnianie majątku najbliżej rodziny prominentnych polityków, to mataczenie w sprawie Morawieckiego” – uważa jeden z internautów.

Być może takie zachowanie prezydenta wynika z faktu, że działacze i politycy PiS mają bardzo dużo do ukrycia. Mateusz Morawiecki jest przecież milionerem, ale jako syn opozycjonisty i polityka nie miał raczej okazji szybko zarobić ogromnych pieniędzy na początku swojej kariery. Dlatego kościół sprzedał mu tanio działkę, którą on potem odsprzedał z ogromnym zyskiem? Dlaczego przepisał majątek na żonę?

Reklamy

Skąd w PiS taka obawa przed ujawnieniem majątków?

Być może dlatego: “Grzegorz Bierecki, twórca systemu SKOK, zarobił przez ostatnie 7 lat ok. 65 mln zł. Jego starszy brat Jarosław, również związany z kasami, przez cztery lata wzbogacił się o ponad 11 mln zł” – to są potężne kwoty – ujawnia Gazeta Wyborcza. A sprawa SKOK jest przecież niewyjaśniona. 

źródło: Twitter

Poprzedni artykułZwolennicy PiS smutni i rozczarowani. Ich partia nie potrafi nawet napisać protestu wyborczego!
Następny artykułPaństwo z papieru toaletowego? Szef ABW pracował w jednej firmie z podejrzanym w aferze VAT